סיפורנו מתחיל בשוויץ

החל מן הצעד הראשון בשנת 2010 בציריך, שוויץ, On יצאה לדרך עם שאיפה גדולה – לשנות את עולם הריצה. בשמונה השנים שחלפו מאז, On אומצה בליבם, ובעיקר ברגליהם של מיליוני רצים ביותר מ-50 מדינות.

שלושה חברים, משימה אחת.

לא רק אהבה לריצה הביאה את האתלט המקצועי לשעבר אוליבר ברנרד וחבריו דויד אלמן וקספר קופטי לחבור יחד.
הם התחייבו לפתח רעיון מהפכני.
זהו סיפורם.

לאחר פרישתו מתחרויות מקצועיות, אוליבר ברנרד, פעמיים אלוף העולם בדואטלון ואיש איירון מן, השקיע עצמו במציאת נעל ריצה אשר תיצור לו את תחושת הריצה המושלמת. בעשותו זאת, בדק ובחן כיווני חשיבה ועשייה של מהנדסים שוויצרים שתכננו סוג חדש של נעלי ריצה. בשנים הבאות, השילוב המושלם של ניסיון ריצה ומומחיות בהנדסה איפשרו לרעיון המהפכני להתהוות מחדש.

עשרות אבות-טיפוס פותחו, אך העיקרון הבסיסי – ריכוך הנחיתה וזינוק חוזר עוצמתי – נותר בעינו. זו הייתה חווית הריצה הייחודית אשר שיכנעה את קספר קופטי ודויד אלמן לחבור לעשייה. יחד עם ברנרד, הקימו את On בציריך בינואר 2010. משימתם הייתה פיתוח מוצר מהונדס במלואו בשוויץ העושה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

חודש בלבד לאחר מכן, בפברואר, אב הטיפוס זכה בפרס ה- ISPO היוקרתי והחשוב בקטגוריית קידום ופיתוח ספורט. הרצים שהתנסו בנעל גילו התלהבות יתרה ותיארו זאת כ -"ריצה על ענן". ביולי 2010, כבר עמדו הנעלים על מדפי חנויות הריצה.

היום

שמונה שנים לאחר מכן, ניתן למצוא את נעלי ON בלמעלה מ-3500 חנויות ריצה במעל ל-50 מדינות.
ובנוסף למטה העומד בציריך, הוקמו משרדים גם בארה"ב, יפן, אוסטרליה וברזיל.
מוצרי ON זוכים לפרסי עיצוב והנדסה כלל עולמיים
וקו הסיום אינו נראה באופק.

אודות חברת איי.אנ.ג'י ספורט - יבואנית On בישראל

איי.אנ.ג'י ספורט פועלת כבר כעשור בעולם הספורט, מחנאות, נופש ופנאי. החברה מייבאת מותגים מובילים, חדשניים ופורצי תחום לישראל וחושפת אותם לקהל הישראלי שהוא קהל מתוחכם ומודע עם דרישות גבוהות מהציוד אותו הוא רוכש. מעבר למטרות העסקיות, ING Sport שמה לעצמה מטרות חברתיות שיש ביניהן סינרגיה; קידום המודעות לספורט, לבריאות ולשמירה על הסביבה.

המותגים של ING Sport מקדמים את המודעות לעיסוק בתחומי ספורט רבים ומגוונים. 

בציוד הספורט האיכותי שאנחנו מייבאים הושקעו שנים רבות וכסף רב על מחקר מתקדם שתוצאתם היא ציוד איכותי המותאם באופן אופטימלי לפעילות הספורטיבית ובמקביל תורם להנאה שלנו ממנה.

ING Sport גם תורמת לקהילה בקידום אירועי ספורט, תומכת בקבוצות ספורט וספורטאים ועוזרת להם להגשים את החלומות ולממש את הפוטנציאל שלהם.