שאלות נפוצות ותשובות

לבירור הדגם המתאים ניתן לצפות באתר המסודר ע"פ קטגוריות וצרכים

אורך חיי הנעל תלוי במספר גורמים, החל מסוג הריצה, שטח הריצה וכמובן משקל הרץ. אך לרוב הנעליים יכולות לעמוד בין 500-800 קילומטר (תלוי בדגם הנעל) – לאחר אומדן זה ניתן בקלות לראות בלאי סביר אשר יאפשר לך להחליף נעל טרם יצירת נזק לרגל.
מערכת הריכוך המתקדמת של נעלי ON מתאימה את עצמה לכל רגל ולכל סוג ריצה – כך שהנעל מפצה על נטיית הרגל ושומרת עליה
מידה מסויימת של הטיית כף רגל היא דבר טבעי אצל כל עוסק בריצה, מנגנון הריכוך מתאים את עצמו ומשמש כתומך המתקן את מנח הרגל. יחד עם זאת – עלולה להיווצר הטייה לאורך השנים כחלק מתהליך הריצה – אך מבנה השריר יודע לפצות על כך.
הודות לטכנולוגיה, הנעליים מסתגלות ומתאימות את עצמן לכל סוג ומבנה רגל וללא קשר למבנה הרגל – במקרי קיצון מומלץ לפנות לגורם מוסמך על מנת להתאים ולחזק את האימון עצמו לשם תמיכה נוספת
ככל שמשקל הרץ גבוה יותר, כך מנגנון הריכוך אפקטיבי פחות, אולם הנעליים יודעות לתמוך ולרכך כל מבנה וכל משקל – למעשה – הנעליים הן הפתרון הטוב ביותר הקיים כיום לבעיית משקל הן בשל מנגנון הריכוך והן לאור טכנולוגיית אפס משקל הקיימת בסוליה.
הנעליים מגיעות משוויץ, כך שהן נבחנו הן בתנאי שטח מגוונים והן בתנאי מזג אוויר שונים. ובכל מקרה ניתן לבדוק באתר ולהתאים את סוג הנעל לסוג הפעילות העדיף עליך (שטח, כביש וכו')
הודות לטכנולוגיה, מנגון הריכוך מתאים את עצמו לתנועת הרגל ולנחיתה – כך שאין צורך ברפידות אורטופדיות – אך יש לשים לב כי עודף תמיכה עלול להוות לעיתים בעיה – כך שההחלטה האם להשאיר את הרפידות או לא – היא שלך.
בדרך כלל רצים מסווגים ע"פ צורת הרגל שלהם על מנת לקבל את התמיכה המתאימה, בנעלי ON התמיכה קיימת ומלווה את כל תנועת הרגל ומתקנת אותה תוך כדי תנועה – כלומר הנעל מתאימה את עצמה לכל סוג רגל ולכל סוג ריצה.
הנעליים אומנם פותחו לריצה, אך הנסיון מלמד כי הן טובות לכל סוג פעילות כגון הליכה, טיפוס, ריצה ועוד.
אנו ממליצים לשטוף את הנעליים לעיתים רחוקות, ולא להשתמש בסבון אלא במים קרים בלבד.
רק בנעלי ON ישנו מנגון רכיסה מהיר המאפשר החלקה מהירה ונוחה של הרגל יחד עם שמירה ואחיזה, ניתן לשנות את חוזק האחזיה של השרוכים בקלות יתרה.
הנעליים בנויות מן החומרים המתקדמים ביותר: מעטפת קלת משקל המייצרת תחושת "עור שני" טבעי בדים גמישים המאפשרים חופש לרגל חומרים נושמים חומרים חסיני מים
על מנת לבדוק מהי מידת הנעל המומלצת יש לבדוק באתר, לכל דגם ישנה טבלת מידות והשוואות
בהחלט, למעשה יצרנו את הנעליים כך שיהיו נוחות לכל פעילות ועיצבנו אותן במגוון דגמים אופנתיים המתאימים לכל פעילות ולבוש

עדיין לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם?
כתבו לנו: