תנאים והגבלות

תנאים והגבלות- גילוי נאות לאתר חדש
גיפט כארד ופריי פייד
1. ניתן לממש כרטיסי מתנה דיגיטליים באתר INGSPORT.CO.IL לא ניתן להחליף את הסכום של כרטיס המתנה הדיגיטלי שלך במזומן, וגם לא ניתן להשתמש בו לרכישת כרטיס מתנה דיגיטלי חדש.
2. בכרטיסי מתנה דיגיטליים אין תאריך תפוגה.
3. ניתן לבדוק את הסכום הנותר של כרטיס מתנה דיגיטלי באופן מקוון: לבנות מנגנון בדיקת יתרה
4. אם תחזיר מוצר שנרכש במקור עם כרטיס מתנה דיגיטלי, הסכום יוחזר לכרטיס המתנה בו נעשה שימוש או יזוכה לכרטיס מתנה דיגיטלי חדש. אם אתה מחזיר מוצר שנרכש עם מספר כרטיסי מתנה דיגיטליים, ההחזר יזוכה לכרטיס המתנה האחרון שנרכש או לכרטיס מתנה דיגיטלי חדש. אם אתה מחזיר מוצר שנרכש באמצעות מספר אמצעי תשלום, ההחזר יונפק תחילה לאמצעי התשלום שבהם השתמשת בעסקה. סכום ההחזר הנותר יזוכה לאחר מכן לכרטיס המתנה הדיגיטלי או לכרטיס מתנה דיגיטלי חדש.
5. On Digital Gift Cards לא יוחלפו במקרה של אובדן, גניבה או נזק. און אינו מקבל אחריות על סכומים חסרים בכרטיסי מתנה דיגיטליים עקב גניבה או הונאה.
6. און שומרת לעצמה את הזכות לסרב, לבטל או להחזיק כרטיסי מתנה והזמנות דיגיטליות לבדיקה אם יש חשד להונאה, קופונים שהונפקו בצורה שגויה עם ערכים שגויים או הפרות אחרות של ההנחיות החלות על כרטיסי מתנה דיגיטליים.
הודעה על פרטיות
ING SPORT, שעל פי חוקי הגנת הנתונים הרלוונטיים החלים עליך אחראית לעיבוד המידע האישי שלך (להלן " ING" או "אנחנו/אנחנו") מחויבים לטיפול אחראי במידע האישי שלך. הודעת פרטיות זו מסבירה כיצד אנו אוספים, משתמשים, חושפים, שומרים ומגנים על המידע האישי שלך, וזכויות מסוימות עשויות להיות לך בקשר לשימוש כזה ("הודעת הפרטיות"). אם יש לך חשש לא פתורה בנושא פרטיות או שימוש בנתונים שלא טיפלנו בו בצורה משביעת רצון, אל תהסס לפנות לקצין פרטיות הנתונים שלנו באמצעות הפרטים המפורטים בסוף הודעת פרטיות זו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות או לשנות כל אחד מהתנאים וההגבלות הכלולים בהודעת פרטיות זו, בכל עת ולפי שיקול דעתנו הבלעדי. במידה שהחוק מותר, כל שינוי או שינוי ייכנסו לתוקף מיד עם פרסום התיקונים באתר(ים) שלנו ללא הודעה נוספת.
1. איזה סוגי מידע אישי אנחנו אוספים
מידע אישי הוא נתונים שניתן להשתמש בהם כדי לזהות אותך או שנוכל לקשר אליך בדרך אחרת ("המידע האישי"). בפרט, אנו אוספים מידע אישי מסוים שאתה מספק לנו מרצונך, למשל כאשר אתה מתקשר איתנו באמצעות דואר אלקטרוני או ערוצים אחרים, כאשר אתה נרשם או מבקש מאיתנו לשלוח לך ניוזלטרים או חומרים אחרים, כאשר אתה נרשם ל- אירוע, כאשר אתה קונה את המוצרים שלנו או משתמש אחר באחד מהשירותים שלך. המידע האישי שאנו אוספים כולל, בין היתר, את שמך, כתובת הדואר שלך, כתובת הדואר האלקטרוני, מספר הטלפון, תאריך הלידה, פרטי כרטיס האשראי, העדפת השפה והשייכות העסקית שלך.
2. כיצד אנו משתמשים במידע האישי שלך
אנו משתמשים במידע האישי שלך כדי להציע לך את המוצרים שלנו ולספק לך ולשפר את השירותים שלנו וכן למטרות תקשורת, לרבות שליחת ניוזלטרים, הזמנות לאירועים, מבצעים וכדי לשמור על רשימת אנשי הקשר שלנו. אתה יכול גם לבחור לקבל מאיתנו הודעות טקסט (לדוגמה, על מבצעי קידום מכירות), על ידי הרשמה לשירות זה באתר האינטרנט שלנו. הודעות אלו עשויות להשתמש במידע שנאסף אוטומטית על סמך הפעולות שלך בזמן שהיית באתרים שלנו ועשויות להנחות הודעות (כגון הודעות נטישת עגלה). כדי להציע שירות זה, אנו אוספים ומאחסנים את המידע שאתה מספק, כולל מספר הטלפון שלך או כאשר אתה קורא הודעת טקסט. אתה יכול לבטל את הסכמתך לקבלת הודעות טקסט בכל עת על ידי הודעת טקסט "הפסק דיוור" להודעות הטקסט שלנו.
3. הבסיס שלנו לשימוש במידע שלך
בעת עיבוד המידע האישי שלך למטרות המתוארות כאן, אנו מסתמכים על הסכמתך להודעת פרטיות זו, על האינטרסים הלגיטימיים שלנו בשמירה על קשרים עסקיים ותקשורת איתך ו/או על ביצוע כל חוזה או עילה אחרת לעיבוד חוקי של המידע האישי שלך. לפי החוקים והתקנות החלים בישראל
4. אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך לצדדים הבאים למטרות הבאות:
• חברות הקבוצה, אשר עשויות להשתמש בו כדי:
• לספק תוכן ושירותים משותפים (למשל, תמיכת לקוחות);
• לסייע באיתור, חקירה, הפחתה ומניעה של מעשי הונאה ובלתי חוקיים או הפרות של החוזים שלנו והפרות אבטחת מידע;
• לספק לך פרסום מותאם אישית;
• לשפר מוצרים, אתרים, אפליקציות, שירותים, כלים ותקשורת שיווקית; וכן
• לשלוח לך תקשורת שיווקית אם הסכמת לקבל הודעות כאלה או אם החוק מותר בדרך אחרת.
• ספקי שירות ומוסדות פיננסיים שותפים כדלקמן:
• ספקי שירותים של צד שלישי, המסייעים לנו לספק את השירותים שלנו, לספק שירותי עיבוד תשלומים, לסייע לנו במתן פרסום מותאם, לסייע לנו במניעה, איתור, הפחתה וחקירה של מעשים שעלולים להיות בלתי חוקיים, הפרות של החוזים שלנו, הונאה ו/או פרצות אבטחה, ולסייע לנו בגביית חשבונות ובפעולות עסקיות אחרות;
• מוסדות פיננסיים של צד שלישי שאיתם אנו שותפים כדי להציע לך מוצרים פיננסיים, כדי שיספקו תוכן ושירותים משותפים (כגון רישום, עסקאות ותמיכת לקוחות). שותפי המוסד הפיננסי של צד שלישי אלה ישתמשו במידע האישי שלך כדי לשלוח לך תקשורת שיווקית רק אם ביקשת את שירותיהם;
• ספקי דואר של צד שלישי (למשל, תפוז, דואר שליחים, UPS , דואר ישראל וכו') איתם אנו חולקים כתובות למשלוח, מידע ליצירת קשר ופרטי מעקב אחר משלוחים למטרות להקל על משלוח הפריטים שנרכשו ותקשורת אחרת הקשורה למשלוח.
• ספקי צד שלישי של אתרי אינטרנט, אפליקציות, שירותים וכלים איתם אנו משתפים פעולה כדי שיפרסמו את המוצרים שלנו באתרים שלהם או באפליקציות, בשירותים ובכלים שלהם. אם נעביר מידע אישי לספקי צד שלישי, זה יהיה אך ורק על בסיס הסכם המגביל את השימוש על ידי ספק הצד השלישי במידע אישי כאמור לעיבוד הדרוש כדי למלא את החוזה שלהם איתנו ומחייב את ספק הצד השלישי. לנקוט באמצעי אבטחה ביחס לנתונים אלה. ספקי צד שלישי אינם רשאים למכור, להחכיר או בכל דרך אחרת להעביר את המידע האישי הכלול ברישומים שלך לצדדים שלישיים.
• אכיפת חוק, הליכים משפטיים וכפי שמוסמך בחוק:
• לעמוד בדרישות החוקיות שלנו, לאכוף את החוזים שלנו, להגיב לטענות לפיהן רישום או תוכן אחר מפר את זכויותיהם של אחרים, או להגן על זכויותיו, רכושו או בטיחותו של כל אחד;
• לרשויות אכיפת חוק או לרשויות ממשלתיות, או לצדדים שלישיים מורשים, בתגובה לבקשה מאומתת או להליך משפטי. אנו נחשוף רק מידע שנראה לנו רלוונטי לחקירה או לחקירה, כגון שם, עיר, מדינה, מיקוד, מספר טלפון, כתובת דוא"ל, היסטוריית זיהוי משתמש, כתובת IP, תלונות הונאה, היסטוריית הצעות ורישום;
• לצדדים שלישיים המעורבים בהליך משפטי, אם הם מספקים לנו זימון, צו בית משפט או בסיס משפטי דומה באופן מהותי, או אם אנו מאמינים בדרך אחרת בתום לב שחשיפת המידע נחוצה כדי למנוע נזק פיזי או אובדן כספי קרובים או כדי דיווח על חשד לפעילות בלתי חוקית; ו
• אם עסקה נכשלת, תושהה או תבוטל מאוחר יותר, אנו עשויים גם לספק למשתמש האחר פרטים על העסקה הלא מוצלחת.
• למנוע, לזהות, למתן ולחקור מעשים שעלולים להיות בלתי חוקיים, הונאה ו/או הפרות אבטחה, ולהעריך ולנהל סיכונים, לרבות להתריע אם זוהו פעילויות הונאה בחשבון On שלך;
• לספק שירותי לקוחות, לרבות לסייע בשירות החשבון שלך או לפתור מחלוקות (למשל, מחלוקות חיוב או עסקאות);
• כדי להקל על העיבוד של כרטיסי תשלום כאשר אתה משלם עבור השירותים שלנו בכרטיס תשלום ואנו משתמשים ב- יעד שריג לעיבוד התשלום שלך.
• כדי להקל על משלוח ושירותים נלווים עבור רכישות שביצעת
אנו עשויים גם לחשוף את המידע האישי שלך כדי לספק מידע, על בסיס צורך לדעת, לרוכשים או שותפים עתידיים למיזוג של כל או חלק מחברות On או כל אחת מחברות הקבוצה שלנו.
אנו עשויים לסרוק הודעות באופן אוטומטי ולחפש ספאם, וירוסים, דיוג ופעילות זדונית אחרת, תוכן לא חוקי או אסור או הפרות של הודעת פרטיות זו או כל מדיניות רלוונטית אחרת.
5. כמה זמן אנו שומרים את המידע האישי שלך
אנו מאחסנים את המידע האישי שלך רק לזמן הדרוש למטרות המתוארות לעיל. משך הזמן שבו אנו שומרים מידע אישי עשוי להשתנות באופן משמעותי בהקשר של השירותים שאנו מספקים וההתחייבויות המשפטיות שלנו. הגורמים הבאים משפיעים בדרך כלל על תקופות השמירה:
• כמה זמן נדרש המידע האישי כדי לספק את השירותים שלנו? זה כולל דברים כמו שמירה ושיפור הביצועים של המוצרים שלנו, שמירה על אבטחת המערכות שלנו ושמירה על רישומים עסקיים ופיננסיים מתאימים. זהו הכלל הקובע את קו הבסיס עבור רוב תקופות שמירת הנתונים שלנו.
• האם המידע האישי רגיש? אם כן, זמן שמירה מקוצר בדרך כלל מתאים.
• האם נתת הסכמה לתקופת שמירה ארוכה יותר? אם כן, אנו נשמור את הנתונים בהתאם להסכמתך.
• האם אנו כפופים למחויבות משפטית, חוזית או דומה לשמור את המידע האישי שלך? דוגמאות לכך יכולות לכלול חוקי שמירת נתונים מחייבים בשטח השיפוט הרלוונטי, צווים ממשלתיים לשימור נתונים רלוונטיים לחקירה, או מידע אישי שנשמר למטרות משפטיות. לאחר שכבר אין לנו צורך לשמור את המידע האישי שלך, אנו נפטר ממנו בצורה מאובטחת בהתאם למדיניות שמירה ומחיקה של הנתונים שלנו
6. מנוי על ניוזלטר:
אתה יכול להירשם לניוזלטר שלנו באתר על ידי מתן כתובת הדואר האלקטרוני שלך. הניוזלטר יעדכן אותך על המוצרים, הסקרים, ההצעות וחומרי קידום מכירות אחרים שלנו על בסיס קבוע.
• בעת ההרשמה לניוזלטר שלנו, אתה נותן לנו את הסכמתך לקבל את הניוזלטר על בסיס קבוע וכי אנו אוספים ושומרים את המידע הבא: כתובת הדואר האלקטרוני שלך וכן העדפות השפה והמדינה שלך בשימוש בעת ההרשמה לניוזלטר. אנו משתמשים במידע זה רק לצורך שליחת הניוזלטרים שלנו.
• ביטול הרשמה: אם ברצונך לבטל את הרישום לניוזלטר שלנו, תוכל לעשות זאת בכל עת על ידי לחיצה על הקישור "בטל הרשמה" בתחתית כל ניוזלטר שאתה מקבל. אתה יכול גם ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו באמצעות טופס צור קשר . אם תחליט לא לקבל את הניוזלטרים שלנו, אנו עשויים עדיין לשלוח לך הודעות הקשורות לשירות.
• מעקב על ניוזלטר: הניוזלטרים מכילים מה שנקרא "משואות אינטרנט", הנשלפות משרת חיצוני בעת פתיחת המייל. שיחה זו תאסוף בתחילה מידע טכני, כגון פרטים על הדפדפן ומערכת ההפעלה שלך, כמו גם כתובת ה-IP שלך וזמן האחזור. בנוסף, על סמך כתובת הדואר האלקטרוני שלך, נוכל לעקוב אם ומתי פתחת ניוזלטר ועל אילו קישורים לחצו. ניתוח המידע הזה עוזר לנו לזהות את הרגלי הקריאה של המשתמשים שלנו ולהתאים את התוכן שלנו אליך או לשלוח תכנים שונים המבוססים על האינטרסים של המשתמשים שלנו.
7. מדייה חברתית
אנו נוכחים גם בפלטפורמות שונות של מדיה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם או טוויטר. בדפי המדיה החברתית הללו, אנו מפרסמים ומשתפים תכנים שונים בהתייחס למוצרים החדשים ביותר שלנו, המלצות מוצרים או חומר שיווקי אחר ( "בעמודי מדיה חברתית" ).
בעת שימוש בפלטפורמות מדיה חברתית של צד שלישי, אנא שים לב שהמפעילים של פלטפורמות מדיה חברתית אלו נחשבים כבקרי נתונים וככאלה חלה על מדיניות הפרטיות שלהם.
אתה תמיד יכול לבחור לתקשר או ליצור איתנו אינטראקציה ישירות דרך דפי המדיה החברתית שלנו. במקרה זה, אנו אוספים את כל המידע שאתה מספק לנו ישירות, למשל כאשר אתה מפרסם או אוהב משהו בדפי המדיה החברתית שלנו או כאשר אתה שולח לנו הודעה ישירה. בנוסף, אנו עשויים לגשת לכל המידע הזמין לציבור בפרופיל שלך.
מפעילי פלטפורמות מדיה חברתית משתמשים בעוגיות ובטכנולוגיות מעקב אחרות כדי לעקוב אחר התנהגות המשתמשים שלהם ולשתף איתנו את הנתונים לגבי דפי מדיה חברתית. נתונים כאלה משותפים רק על בסיס אנונימי וסטטיסטי, כלומר אין לנו גישה לנתונים אישיים כלל. אנו משתמשים בנתונים כאלה כדי להבין טוב יותר את תחומי העניין וההתנהגות של המשתמשים בדף המדיה החברתית שלנו וכדי לשפר את חווית המשתמש שלנו ולספק תוכן מותאם למשתמש.
אנו מגבילים את השימוש והגישה למידע האישי שלך לאלה שיש להם צורך מוחלט לדעת לספק לך את השירותים שלנו או גישה לאתר שלנו ו/או לתקשר איתך. אנו מקפידים על אמצעים טכניים, פיזיים וארגוניים מתאימים כדי לסייע בהגנה על המידע האישי שלך מפני גישה בלתי מורשית, חשיפה, שינוי, אובדן או השמדה בהתאם לחוקי הגנת המידע והאבטחה החלים.
בעת העברת מידע אישי למדינות שאינן מספקות רמה נאותה של הגנה על מידע, אנו משתמשים באמצעים מתאימים (כגון סעיפים חוזיים סטנדרטיים שאושרו על ידי הנציבות האירופית, אותם ניתן לקרוא כאן) כדי להבטיח רמה מספקת של הגנה על המידע האישי שלך. כמו בכל המדיומים המקוונים, האחסון והשידור של מידע אלקטרוני הם למרבה הצער לא תמיד מאובטחים לחלוטין. למרות שאנו שואפים להגן על המידע האישי שלך, איננו יכולים להבטיח את אבטחת המידע המאוחסן בשרתים שלנו או של הספקים שלנו או מועבר באמצעות דואר אלקטרוני או דרך אתר האינטרנט שלנו; אתה מעביר לנו מידע אישי על אחריותך בלבד.
נשמח לקבל פניות והערות שלך. יש לך הזכות לדעת איזה מידע אישי אנו מעבדים עליך ועשויים לבקש עותק. אתה גם זכאי לקבל מידע אישי שגוי או חלקי לגביך שיתוקן או הושלם ואתה רשאי לבקש מאיתנו למחוק את המידע האישי שלך. אתה יכול גם להתנגד לכך שמידע אישי מסוים לגביך יעובד ולבקש שהעיבוד יוגבל. שים לב שההגבלה או המחיקה של המידע האישי שלך עשויה לגרום לכך שלא נוכל לספק את השירותים והמידע שתוארו לעיל. יש לך גם את הזכות לקבל את המידע האישי שלך בפורמט קריא במכונה ולהעביר את המידע לגורם אחר האחראי על עיבוד הנתונים.
הודעת פרטיות זו מתייחסת רק לשימוש ולטיפול שלנו במידע אישי, שאנו אוספים ממך בקשר עם אספקת השירותים שלנו. אם תחשוף את המידע האישי שלך לצד שלישי, או תבקר באתר צד שלישי באמצעות קישור מהשירותים שלנו, הודעות הפרטיות והנהלים שלהם יחולו על כל מידע אישי שתספק להם או שהם אוספים ממך.
אנחנו לא יכולים להבטיח את הפרטיות או האבטחה של המידע האישי שלך ברגע שאתה מספק אותו לצד שלישי ואנו ממליצים לך להעריך את מדיניות הפרטיות והאבטחה של שותף הסחר שלך לפני שאתה נכנס לעסקה ובוחרים לשתף את המידע האישי שלך. זה נכון גם כאשר הצדדים השלישיים להם אתה חושף מידע אישי הם מציעים, קונים או מוכרים באתר שלנו.
8. שימוש ב"עוגיות" קובצי Cookie
קובצי Cookie הם קבצי טקסט קטנים אשר מורידים למכשיר שלך על ידי ביקור באתר שלנו או פתיחת הודעות דוא"ל הקשורות לשיווק. עוגייה תכיל בדרך כלל את שם האתר ממנו הגיעה העוגיה, "משך החיים" של העוגייה (כלומר, כמה זמן היא תישאר במכשיר שלך) וערך, שהוא בדרך כלל מספר ייחודי שנוצר באקראי. עוגיות (כולל עוגיות של צד שלישי כגון טכנולוגיות מעקב המסופקות על ידי גוגל אנליטיקס) משמשות במיוחד כדי להבטיח ולשפר את הפונקציונליות של האתר או למטרות שיווק כלליות על ידי מתן מידע על אינטראקציה של צמדי דפדפן-מכשיר ייחודיים עם האתר (כגון כמספר הפעלות, צפיות בדף, קליקים ואינטראקציות מסחר אלקטרוני וזמן שהושקע בו), מידע סטטיסטי על אינטראקציה עם האתר (כולל הפניות אליו, פופולריות של תוכן מסוים, גישה לקטגוריות של משתמשים, שווקים, אזורים, שפות, נתונים דמוגרפיים, סוגי דפדפנים ומכשירים ומידע דומה), או מידע סטטיסטי על אינטראקציה עם האימיילים השיווקיים שלנו (כגון אם הם נפתחו או הועברו או קישורים הועברו לחצו על). קובצי Cookie משמשים גם כדי לספק לך פרסום מותאם אישית באתרי צד שלישי ו/או אפליקציות לתחומי העניין הספציפיים שלך.
ספקי שירות צד שלישי כגון Google F עשויים לעקוב אחר השימוש שלך באתר האינטרנט שלנו, לשלב מידע זה עם מידע מאתרים אחרים שבהם ביקרת (והם גם עוקבים אחריהם) ולהשתמש במידע משולב כזה למטרותיהם. . אם נרשמת אצל ספקי השירות המתאימים, ייתכן שהם יוכלו לזהות אותך. במקרים אלה, העיבוד שלהם של המידע האישי שלך יהיה כפוף למדיניות הפרטיות שלהם.
רוב דפדפני האינטרנט מוגדרים בהתחלה לקבל קובצי Cookie באופן אוטומטי. אתה יכול לשנות את הגדרות הדפדפן שלך כדי למחוק ולחסום קובצי Cookie. על ידי המשך השימוש באתר שלנו מבלי לשנות את ההגדרות שלך (או שימוש בתוסף, לפי העניין) אתה מסכים לשימוש שלנו ושל ספקי השירות של צד שלישי שלנו בעוגיות. אם תרצה מידע נוסף על קובצי Cookie, אנו יכולים להמליץ על www.aboutcookies.org ו-www.allaboutcookies.org כמשאבים מועילים. שני האתרים מספקים גם הנחיות כיצד לדחות קובצי Cookie אם תרצה לעשות זאת.
בנסיבות מסוימות, על פי חוק יש לך את הזכות:
• בקש גישה לנתונים האישיים שלך (הידועה בכינויה "בקשת גישה של נושא נתונים"). זה מאפשר לך לקבל עותק של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך ולבדוק שאנו מעבדים אותם כדין;
• לבקש תיקון של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך. זה מאפשר לך לתקן כל מידע אישי חלקי או לא מדויק שאנו מחזיקים לגביך;
• להתנגד לעיבוד הנתונים האישיים שלך כאשר אנו מסתמכים על אינטרס לגיטימי (או של צד שלישי) ויש משהו במצב הספציפי שלך שגורם לך לרצות להתנגד לעיבוד בעילה זו. ייתכן גם שתהיה לך הזכות להתנגד כאשר אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך למטרות שיווק ישיר;
• לבקש מחיקה של הנתונים האישיים שלך. זה מאפשר לך לבקש מאיתנו למחוק או להסיר את הנתונים האישיים שלך אם אין סיבה טובה שנמשיך לעבד אותם. יש לך גם את הזכות לבקש מאיתנו למחוק או להסיר את הנתונים האישיים שלך כאשר מימשת את זכותך להתנגד לעיבוד (ראה לעיל);
• לבקש הגבלת עיבוד הנתונים האישיים שלך. זה מאפשר לך לבקש מאיתנו להשעות את עיבוד הנתונים האישיים עליך, למשל אם אתה רוצה שנבסס את דיוקם או את הסיבה לעיבודם; ו/או
• לבקש את העברת הנתונים האישיים שלך לצד אחר בפורמט קריא מכונה, נפוץ ומובנה.
אם ברצונך לממש אחת מהזכויות הללו, אנא צור איתנו קשר באמצעות הפרטים המפורטים בסוף הודעת פרטיות זו. הזכויות השונות אינן מוחלטות וכל אחת כפופה לחריגים או כישורים מסוימים. לדוגמה, אם ברצונך לבטל את הסכמתך או להתנגד לעיבוד, עדיין יכול להיות שאנו משתמשים בנתונים האישיים שלך למטרות חוקיות אחרות, כגון מילוי דרישה משפטית או חוזית.
אנו נגיב לבקשתך תוך חודש מיום קבלת בקשתך. במקרים מסוימים, ייתכן שלא נוכל למלא את בקשתך לממש את הזכות לפני תאריך זה, וייתכן שנצטרך לבקש זמן נוסף. כאשר איננו יכולים לספק לך מענה מלא מכל סיבה שהיא, נודיע לך על כך בתשובתנו הראשונית לבקשתך.
חשוב שהנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך יהיו מדויקים ועדכניים. אנא עדכן אותנו אם הנתונים האישיים שלך משתנים במהלך הקשר העסקי שלך איתנו.
לא תצטרך לשלם עמלה כדי לגשת לנתונים האישיים שלך (או כדי לממש כל אחת מהזכויות האחרות המפורטות לעיל). במקרים מסוימים, אנו עשויים לגבות עמלה סבירה אם בקשת הגישה שלך מופרכת או מוגזמת בעליל, או אם תבקש מספר עותקים של המידע. לחילופין, אנו עשויים לסרב להיענות לבקשה בנסיבות כאלה.
כדי לגשת לנתונים האישיים שלך (או כדי לממש כל אחת מהזכויות האחרות המפורטות לעיל), ייתכן שנצטרך לבקש ממך מידע ספציפי כדי לעזור לנו לאשר את זהותך ולהבטיח את זכותך לגשת לנתונים האישיים (או לממש כל אחד מהזכויות שלך זכויות אחרות המפורטות לעיל). זהו אמצעי אבטחה מתאים נוסף שנועד להבטיח שמידע אישי לא ייחשף לכל אדם שאין לו זכות לקבל אותם.
אם ברצונך לבקש מידע נוסף על כל אחת מהזכויות המפורטות לעיל, או אם אינך מרוצה מהאופן שבו טיפלנו בנתונים האישיים שלך, אנא צור איתנו קשר באמצעות הפרטים המפורטים בסוף הודעת פרטיות זו. אם אינך מרוצה מהתגובה שלנו לתלונתך או סבור שהעיבוד שלנו של המידע שלך אינו תואם את החקיקה הרלוונטית בנושא פרטיות נתונים, תוכל להגיש תלונה לרשות הפיקוח במדינה